Loading Likes...

…dobrý deň! Víta vás cestovateľský ale aj lifestyle blog Lenka Says!

Áno, uhádli ste, moje meno je Lenka. Prostredníctvom tohto blogu vám chcem porozprávať, čo nové som objavila a skúsila, preto Says (= hovorí). Tak ak máte radi cestovanie (stačí aj to prstom po mape) a zaujímajú vás objavy z každodenného života od ženy po tridsiatke, ste tu správne. 😉

Lenka Says, foto Eva Novanská

Kto vlastne je Lenka Says?

Mám po tridsiatke a som švihnutá! 😀 Prečo? Na základe pozorovania okolitého sveta za to môžu nasledujúce faktory:

1) Míňam peniaze hlavne na cestovanie.

2) Ľudia si myslia, že v mojom veku by som sa už mala vydať a mať deti. Ja na to ale kašlem. 😀 Stačí, že som sa dokopala k vlastnému bytu. 😀 Mám však iba 2-izbový a v starej bytovke (za to v širšom bratislavskom centre 😉 ). Toto je môj jackpot a tu aj moje ambície končia. (Žiadne ašpirácie na rodinný dom.) Nemám totiž čas na upratovanie a varenie, a tobôž nie na zápchy… 😀

3) Moja mama sa vždy čuduje ako môžem pred spaním pozerať filmy o zombíkoch či upíroch. Vraj z toho budem mať zlé sny… Pravda je však taká, že keď mám mať zlé sny, sníva sa mi o reálnom živote. 😀 So zombiekmi si hravo poradím. 😀

4) Píšem blog Lenka Says. 😀 A ešte som skúsila aj YouTube. 😀

5) Tak trochu uvažujem ako z mojej práce v korporácii vyťažiť čo najviac alebo z nej navždy utiecť. 😀 A za to môže tento blog… Predtým som také nápady nemala, no odkedy ho mám, začala som sa učiť nové veci, ktoré som doteraz netušila, že vôbec existujú. Cez blog som sa tak dostala k online marketingu a som ním priam fascinovaná. Hrdo sa nazývam SEO beginner! 😀

Ak by ste si chceli prečítať o mne niečo viac, skúste toto:

Lenka Says, foto Eva Novanská

O čom je blog Lenka Says?

Ako už meno tohto blogu napovedá, pôjde najmä o cestovanie. Vo svojom živote potrebujem neustále nové podnety. Rutina ma ubíja a cestovanie mi ponúka veľké množstvo nerutinných situácii. Cestovanie tak obohacuje môj život o nádheru a rozmanitosť tohto úžasného sveta.

Aktívne sa vydávam na cesty už viac ako 10 rokov, na svojom konte mám vyše 100 letov a počet navštívených krajín sa pomaly približuje k 40ke. Mojimi najobľúbenejšími destináciami sú v tomto momente Taliansko, Portugalsko Malajzia.

Ak si chcete prečítať viac o mojom cestovaní, začnite na VŔM. Prípadne skúste pozrieť aj môj Instagram @lenka_says, mám tam samé fotky z ciest. Dokonca som už stihla vydať aj eBook o efektívnom balení sa do príručnej batožiny, ktorý môžete získať po prihlásení sa do newsletteru: 

Lenka Says, foto Eva Novanská

A keďže cestovanie nie je to jediné čo ma zaujíma, je preto môj blog aj lifestyle.

Všetci jeme, všetci máme radi jedlo a všetci si z času na čas doprajeme nejakú tu prasárničku. Ak si chcete prečítať viac z tejto sekcie, začnite na MŇAM.

Popri zážitkoch sa sem tam aj nad niečím zamyslím. Moje úvahy môžete začať skúmať pod HMM.

Kozmetika, oblečenie, hudba (DnB a DM) a tým pádom aj koncerty a festivaly, sci-fi a anime. O tom všetkom a mnohom inom, čo život prinesie, sa dočítate pod WAW. A hoci je môj blog na svete len od roku 2017, už teraz sa môže pochváliť pravidelnou rubrikou. Volá sa 10 tipov a môžete sa naň tešiť vždy prvý deň v mesiaci.

Ak by sa vám tieto témy pozdávali, zvyknem sa im viac venovať aj na Facebookovskej stránke Lenka Says Blog.

Lenka Says, foto Eva Novanská

Čo je cieľom blogu Lenka Says?

Tak nejak by som vás chcela motivovať, aby ste sa nebáli vykročiť a skúšať nové veci. Či už to bude nejaká zahraničná cesta, alebo len zmeníte značku zubnej pasty.

Pripojte sa teda ku mne na blogu o živote na cestách a medzi cestami. …lebo po tridsiatke sa život nekončí!

Lenka Says, foto Eva Novanská

A ak by ste ma chceli kontaktovať, môžete tak urobiť cez CŔN.

Amazing sunny day to all of you even if it’s raining!

FOTO: Eva Novanská

~Lenka Says~