Loading Likes...

Dobrý deň a vitajte na mojom cestovateľsko-lajfstajlovom blogu Lenka Says!

Áno, uhádli ste, moje meno je Lenka a prostredníctvom môjho blogu vám chcem porozprávať, čo nové som objavila a skúsila, preto Says. Tak ak máte radi cestovanie (stačí aj to prstom po mape) a objavy z každodenného života, ste tu správne. 😉

Kto vlastne som?

Mám po tridsiatke a som švihnutá! 😀

Prečo? Na základe pozorovania okolitého sveta za to môžu nasledujúce faktory:

1) Míňam peniaze hlavne na cestovanie.

2) Ľudia si myslia, že v mojom veku by som sa už mala vydať a mať deti. Ja na to ale kašlem. 😀 Stačí, že som sa dokopala k vlastnému bytu. 😀 Mám však iba 2-izbový a v starej bytovke (za to v širšom bratislavskom centre 😉 ). Toto je môj jackpot a tu aj moje ambície končia. (Žiadne ašpirácie na rodinný dom.) Nemám totiž čas na upratovanie a varenie, a tobôž nie na zápchy… 😀

3) Moja mama sa vždy čuduje ako môžem pred spaním pozerať filmy o zombíkoch či upíroch. Vraj z toho budem mať zlé sny… Pravda je však taká, že keď mám mať zlé sny, sníva sa mi o reálnom živote. 😀 So zombiekmi si hravo poradím. 😀

4) Píšem tento blog. 😀 A ešte som skúsila aj YouTube 😀

5) Tak trochu uvažujem ako z mojej práce v korporácii vyťažiť čo najviac alebo z nej navždy utiecť. 😀 A za to môže tento blog… Predtým som také nápady nemala, no odkedy ho mám, začala som sa učiť nové veci, ktoré som doteraz netušila, že vôbec existujú. Cez blog som sa tak dostala k online marketingu a som ním priam fascinovaná. Hrdo sa nazývam SEO beginner! 😀

Ak by ste si chceli prečítať o mne niečo viac, skúste toto:

Q&A s Módnym tuctom

Sny

O čom je môj blog?

Ako už meno tohto blogu napovedá, pôjde najmä o cestovanie.

Vo svojom živote potrebujem neustále nové podnety. Rutina ma ubíja a cestovanie mi ponúka veľké množstvo nerutinných situácii. Cestovanie tak obohacuje môj život o nádheru a rozmanitosť tohto úžasného sveta.

Aktívne sa vydávam na cesty už 10 rokov a na svojom konte mám vyše 100 letov a 36 navštívených krajín. Mojimi najobľúbenejšími destináciami sú Taliansko, Portugalsko Malajzia.

Ak si chcete prečítať viac o mojom cestovaní, začnite na VŔM.

 

A keďže cestovanie nie je to jediné čo ma zaujíma, je preto môj blog aj lifestyle.

Všetci jeme, všetci máme radi jedlo a všetci si z času na čas doprajeme nejakú tu prasárničku. Ak si chcete prečítať viac z tejto sekcie, začnite na MŇAM.

Popri zážitkoch sa sem tam aj nad niečím zamyslím. Moje úvahy môžete začať skúmať pod HMM.

Kozmetika, oblečenie, hudba (DnB a DM) a tým pádom aj koncerty a festivaly, sci-fi a anime. O tom všetkom a mnohom inom, čo život prinesie, sa dočítate pod WAW. A nezabudnite sledovať každý mesiac mojich 10 tipov.

Čo je cieľom tohto blogu?

Tak nejak by som vás chcela motivovať, aby ste sa nebáli vykročiť a skúšať nové veci. Či už to bude nejaká zahraničná cesta, alebo len zmeníte značku zubnej pasty.

Pripojte sa teda ku mne na blogu o živote na cestách a medzi cestami. …lebo po tridsiatke sa život nekončí!

Ak by ste ma chceli kontaktovať, môžete tak urobiť cez CŔN a ak sa vám moje intro páčilo a chcete ma sledovať aj naďalej,  neváhajte sa prihlásiť na odber: 

Amazing sunny day to all of you even if it’s raining!

~Lenka Says~

Zdieľaj článok: