Loading Likes...

…tri, dva, jedna! MÁJ! Je tu prvý deň v mesiaci a s ním aj tradičných 10 tipov na máj! Bez zbytočného zdržovania, poďme na to! 😀

1) FASHION: Vedeli ste, že v BA existuje akási módna mapa, v ktorej nájdete rôzne obchody či predajné ateliéri slovenských značiek? Ja som tu našla aj 100-ročnú kamošku Aidu s jej športovým funkčným oblečením AidaStyle a spolužiačku zo strednej Veroniku, ktorá sa s manželom venuje brašnárstvu pod značkou Verbua.

2) HOME DECOR: A keďže mám vo svojom okolí veľa šikovných ľudí, ktorí si zaslúžia uznanie, dám dnes priestor ešte jednej z nich. Je to moja bývalá kolegyňa Lucka, ktorá si okrem fulltime jobu a stavania domu nájde čas aj na rozbiehanie vlastného biznisu. Do predaja posteľnej bielizne vkladá všetku svoju vášeň. ❤ Dobrú noc!

Lenka Says

3) BEAUTY: Pokiaľ máte akýkoľvek dôvod, prečo sa vám nedarí opáliť a posledné po čom túžite sú samoopalovacie krémy, odporúčam všetkými desiatimi bronzér na nohy.

4) KINO: Prepáčite mi, že som žánrovo vyhranená? 😀 Do 10 tipov na máj som tentokrát zaradila filmové premiéry z oblasti komix, scifi a dokonca aj slovenského anime.

5) CESTOVANIE: Ak vás nepresvedčil zoznam na balenie kufra, možno sa vám bude viac páčiť appka, čo niečo také dokáže.

6) EVENTY: Pre tento mesiac som vybrala niečo o móde, niečo vtipné, niečo o jedle, a niečo openair.

Lenka Says

7) APLIKÁCIE: Počuli ste už o Messengeri pre deti?

8) BIO: Po vlne záujmu o biokozmetiku na niekdajšom FB poste som sa rozhodla pre akýsi test značiek, ktoré mi boli odporučené. Chcela som skúšať, Aromatica ma oslovila, tak idem na to. Čoskoro vám poviem ako to dopadlo. 😀 (#ad)

9) ZELENÁ: Ani vám nikdy nevydržali izbové kvety živé? Ja som sa z tejto zodpovednosti vždy vyzula s poznámkou, že mám zlú karmu. 😀 V poslednej dobe mi však prichádza na chuť pozerať sa na kvetinky. Asi to bude tou ukľudnujúcou zelenou. 😀 No a tak som natrafila na Plantiziu. Očká mi idú vypadnúť z toľkej zelene. ❤

10) TV: Máte radi reality show? Prima COOL práve spustila jednu zo surferského prostredia: COOL Wave. 😉

Koniec! 😀

Ak by ste toho mali málo, vždy si môžete pozrieť aj tipy z predchádzajúcich mesiacov, ako napríklad 10 tipov na apríl.

~Lenka Says~

Zdieľaj článok: