Loading Likes...

Jutovy kos na bielizen white, H&M Home…keď sa povie H&M, určite je každému jasné, že vietor fúka zo Švédska. Túto značku všetci dobre poznáme a pokiaľ máme možnosť, vieme na nej utratiť nejaké tie drobné. 😛 Vedeli ste však, že na Slovensku konečne máme aj H&M Home? Nie? No, tak už viete!

Osuska H&M Home

Spomínam si ako otvorili Bory Mall (BA) a pri prvej návšteve som híkala od nadšenia, že KONEČNE máme H&M Home aj my. Ani som radšej nešla dovnútra a s prísahou skorého nákupu som odišla. Nato som si kúpila byt a všetky peniaze, ako to vždy býva, išli do prerábky a zariaďovania. Neostal veru budget na bytové doplnky zo Švédska… 🙁 (IKEA odpusť!)

Svietnik H&M Home

Prišiel však deň H&M Home…! Dnes, áno, presne dnes! Sobota doobeda, Eurovea (BA). “Čooooo, aj tu je?!” kričím na polku shopping mallu a už bolo vystarané. Najprv som sa musela ísť rozdýchať do Starbucksu, aby som s triezvou hlavou mohla rozvážne vyberať svojich nových kamošov do bytu 😛

Jutovy kos na bielizen black, H&M HomeJa len dúfam, že ten pocit poznáte aj vy… Hlboký nádych a po špičkách vchádzam do obchodu. Bojím sa aj vydýchnuť, aby náhodou nepredali posledný kus tej krásnej vázy, ktorú som aj tak ešte nevidela a ani netuším, že vôbec niečo také majú. Pri prvom stojane dávam hlboký výdych a začínam zalamovať rukami ako staré mamy. Koľká to nádhera!

deka H&M HomeTakže, čo sa týka obsahu (vychádzam z toho čo som videla), pripravte sa na bytové doplnky. Detská izba, kuchyňa, kúpeľňa, obývačka, spálňa. Posteľná bielizeň, vankúše, sviečky, uteráky, … Pokiaľ je vám blízky severský dizajn, určite si tam niečo nájdete. Možno len bacha na ceny…!

detsky zupan, H&M Home

 

Poviem vám takto, dokonca aj môj BF (čítaj bojfrend) si tam našiel niečo pre seba.

No dobre, vybral si hrnčeky! Viete, on je taký ten ňúúú jóóórk, ňúúú jóóórk týpek, tak som mu to odobrila. Vraj si budeme spoločne popíjať rannú kávičku…

bytove doplnky. H&M Home

 

 

Keďže mám bielo-bielo-čiernu kúpeľňu a momentálne mi tam stojí pohár z McDonald’s a podložka pod poháre, musím si potľapkať po ramene a pochváliť sa za tento úlovok. Good job, girl!

Samozrejme, nie je to všetko nad čím som si pohíkala. Tu pozrite čo sa ešte napríklad dá v H&M Home nájsť. (Len tie ceny, mama mojaaaa!)

Dobré, nie? Spokojnosť na úrovni 8 kottbullarov z 10. Úspešná sobota toto!

~Lenka Says~