Loading Likes...

…nejakú chvíľku som si dala pauzičku od social media life. Bolo to však preto, lebo som sa venovala blogu na pozadí. 🙂 Pri tvorbe toľkého obsahu som sa zabudla vzdelávať a myslieť na technickú stránku webu. A teraz si od technických vecí potrebujem opäť na chvíľku oddýchnuť…

…a mám novinku!

OD-TE-RAZ, vždy začiatkom mesiaca, budete mať možnosť pozrieť si 10 aktuálnych tipov či súhrn pozitívnych vecí, ktoré som pre vás objavila. V nadchádzajúcom mesiaci sa tak môžete inšpirovať a spraviť si radosť. Začíname! 10 tipov na mesiac NOVEMBER! BTW, nezabudnite klikať na linky v texte. 😉

ZARA sveter, katedrála Ostrihom, Maďarsko

1) Ak rozmýšľate nad nejakým výletom na Slovensku či v pohraničí, odporúčam napríklad Ostrihom. Bazilika na kopci ponúka úžasný výhľad na krajinu. Nezabudnite na obed v čárde či medzizastávku vo Vyšehrade.

2) November bude nevyspytateľný, čo sa počasia týka. Netreba zabúdať na starostlivosť o pleť. Ja som si okrem nových krémov na tvár zaobstarala aj nový primer. Vy ešte stále neviete čo je to primer?

3) Toto je home decor, ktorý musím mať. 😀

Pumpkin Spiced Latte, StarBucks

4) Jesenné počasie si pýta aj radikálnu zmenu šatníka. Ja som sa zateplila svetrom s trendy pompomkami (brmbolcami) a kotníkovými střevícami so stále aktuálnym hrubým opätkom. No nie je ten sveter rozkošný?

5) Ak máte radi fotky a budete sa 5/11 vyskytovať v BA. Skúste ísť pozrieť do Starej tržnice.

6) November je tiež čas, kedy netreba zabúdať na adventné kalendáre. Nehovorím teraz o tých čokoládových, ale o takých pre veľké deti. Sú také s čajmi, alkoholom, musli, ale hlavne s kozmetikou.  Nečakajte, míňajú sa extrémne rýchlo! Ja mám tento rok niekoľko favoritov. Budem informovať. Pochváľte sa aj vy!

7) Do kín sa dostane nový Justice League a môžete sa tešiť aj na novú sériu The Big Bang Theory. Prípadne si skúste pozrieť nejaký jesenný film. Je ich celkom dosť. ?

8) Na tento IG účet sa už nejakú dobu rada pozerám. Máte aj vy nejaký obľúbený?

Pumpkin Spiced Latte, StarBucks

9) Nezabudnite si tento mesiac zapáliť sviečku. Je práve ten čas, čo si to pýta. A aby to len tak nehorelo, zapáľte si takú voňavú. Porozhliadnite sa po jesenných vôňach ako pumpkin spice, škorica či pečené jablko.

10) November je mesiac venovaný milovníkom arašidového masla. Už ste dnes mali svoju lyžičku? 😀

Niekedy tak uvažujem nad týmto mojim blogovaním a nie vždy sú myšlienky úplne najpozitívnejšie. A potom zrazu príde nejaká nečakaná spätná väzba a všetky negatívne myšlienky sú fuč! 😀 Ďakujem vám všetkým, čo ma podporujete a čítate moje posty. Veľmi sa teším, keď si od vás prečítam komentáre, postrehy alebo aj nápady, o čom by ste si radi prečítali, čo vás zaujíma. Budem rada keď to takto bude aj naďalej.

ĎAKUJEM! ❤

~Lenka Says~

Zdieľaj článok: