Loading Likes...

…mesiac sa s mesiacom stretol a zrazu tu máme 10 tipov na MAREC. A keďže je tento mesiac aj mesiacom kníh, začnem rovno s knižnou udalosťou ako aj s knihami samotnými.

1) Už ste počuli o dánskom Hygge? Ja hádam aj viac než dosť a miestami mi je z toho až smiešne, aký veľký rozruch toto nevinné slovo prinieslo. No dostala sa mi do pozornosti kniha o švédskom Lagom, ktorá by nemusela byť až tak márna na prečítanie. Prepadli ste aj vy tomuto trendu?

Matcha Latte

2) Nemléko konečne aj na Slovenku! ❤ Jedno sa už chladí v chladničke.

3) Nové letecké spojenia z Bratislavy. Od marca môžete letieť na Maltu a do gruzínskeho Tbilisi. Kto sa chystá?

4) Takýto prenádherný floral concept store nájdete v uliciach Bratislavy. ❤ Myslím, že treba ísť vyskúšať nejaký ich workshop.

5) Besniareň! ?

6) Toto chcete jesť! ❤

7) Do 10 tipov na marec sa prebojoval aj tento film.

Lenka Says, Brno, Česká Republika

8) Peeling na telo, scrub na tvár… Počuli ste už ale o podobnom prípravku určenom na vlasy?

9) Poznáte Q&A denný diár, ktorý môžete používať až 5 rokov?

10) V marci bude jeden fashion event, bude jeden DnB event, bude jeden gastro-cestovateľský event, bude jeden vizuálny event a bude jeden hudobný event. Ono tých eventov v marci bude viac, ale do 10 tipov na marec sa zmestili iba tieto.

Tak a máme to! Samozrejme, ak by vám to náhodou bolo málo, môžete sa prehrabať aj starými 10 tipmi. Tu máte napríklad tie februárové. A ak by ste náhodou vedeli o nejakom tipe, neváhajte mi ich posunúť, či už do komentára pod článok alebo aj súkromne do správy. Dajme vedieť aj ostatným o veciach, ktoré si zaslúžia pozornosť.

~Lenka Says~