Loading Likes...

…tak a konečne je tu!❤ Krásna, voňavá, svieža a povzbudzujúca JAR! Povedzte, ako veľmi ste sa na ňu tešili?

Ja mám pocit, ako keby som na ňu musela čakať celé nekonečné storočie. Sem-tam sa miestami oteplilo, čo mi dalo nádej, že jar možno príde tento rok skôr… A potom prišiel prvý jarný deň:

No dnes, prvého apríla (nebojte sa, nejdem si z vás robiť srandičky), sú vyhliadky na teplejšie zajtrajšky už viac ako jasné. Poďme sa teda spolu tešiť na všetku tú nádheru, ktorú nám príroda začala servírovať. A nielen to…

Koľkokrát ste si za posledné týždne spomenuli na svoje minuloročné prechodné oblečenie, svoje obľúbené polobotky či bundičku? Priznajte sa koľko ste už minuli v obchodoch za nové veci? Auto ste už isto tiež boli minimálne povysávať a jarné umývanie je už tiež na pláne v nadchádzajúcich dňoch. Hmm to mi pripomína, že aj prezuť by som už mala…

Ak ste sa ešte nestihli po zime otriasť a rozhliadnuť sa, čo by ste mohli takto z jari povymýšľať, rozhodla som sa (tak ako každý mesiac) priniesť vám 10 jarných tipov na apríl. Tak teda, nech sa páči!

ruzovny sveter, velke farebne nausnice

1) Nanuky nemusíte odkladať až na leto. Kľudne si ich doprajte už na jar a bez strachu z angíny! 😀

2) Obdarujte sa na jar aj novými výletmi. Od apríla pribudnú 2 nové priame linky z BA. No bohužiaľ o jednu aj prídeme. Lety s WizzAirom do Tuzly (Bosna a Hercegovina) končia. Minúta ticha ich pamiatke!

3)Fashion obsession na sezónu jar/leto 2018. Budem ju mať ja, budeš ju mať ty, bude ju mať dokonca aj tvoj pes. Je nádherná! (Už ju iba pohľadať v obchodoch. Nevideli ste ju náhodou niekde?)

4) A do 10 tipov na apríl sa tak ako každý mesiac prebojuje aj nejaký film.

5) Počuli ste už o Art selfie? Je to výraz, ktorý je spájaný s appkou, ktorá vznikla najmä pre deti, aby sa viac zaujímali o umenie. Aplikácia nasníma vašu tvár a priradí ju k rôznym maľbám, na ktoré sa podľa fotky podobáte. iOS / Android

6) V poslednej dobe ma začali oslovovať motivačné či knihy pre osobný rozvoj. Nikdy som to čítať nechcela, no nakoniec ma zaujali tieto dve: Support (Michal Truban) a Blog za milión (Natasha Courtenay-Smith) . Máte radi takýto druh kníh?

7) Na poli eventovom som do 10 tipov na apríl pre vás zaradila hlavne tie o jedle. Treba sa ísť pozrieť napríklad do Fresh Marketu na také chlapské mňam. A keďže už bude konečne počasie na to pobudnúť viac vonku, neváhajte skočiť na Jakubák alebo na Hviezdko! A tento mesiac bude aj ďalší Bloger Bazár.

8) A keby náhodou aj zapršalo, nevadí.

9) S jarou prichádza aj chuť chytiť v tvári trošku farby. Keď to nepôjde po dobrom, skúste tomu pomôcť.

10) Čo by ste povedali na varenie iba v jednom hrnci, zdravo a za úplne krátku dobu?

Tak, to by sme mali! 😀 A ak by vám stále nestačilo, skúste pozrieť aj predchádzajúce marcové tipy.

Ak by ste mali nápad, čo by budúci mesiac nemalo v tipoch chýbať, dajte vedieť. Rada sa nechám poučiť, čo sa podarilo objaviť vám. Zatiaľ sa majte krásne!

~Lenka Says~