Loading Likes...

…sedím si tak v práci a uhorková sezóna sa naplno podpísala na poklesávajúcom workloade. Kolegyňa na chate s kamošmi (od stredy………?!), tak namiesto checkovania nášho nového kolegu, ktorý si práve niečo tlačí na večne nefungujúcej kopírke, rozmýšľam čo nabúchať do obsahu môjho menu.

Viete, čo …? Bez ladu a skladu, štruktúra vznikne priebežne. Nebudem sa ja s tým teraz trápiť… Budem jednoducho písať na čo príde reč a prsty na klávesnici a uvidíme. A teraz hlboké zamyslenie…

Viete, čo (druhýkrát)…? Toto ja mám rada, o tomto ja budem písať…

…nákupy [shopping]: bože môj! Ruka na srdce, nákupy sú proste MUST! Hlavne čohokoľvek a najmä keď prichádza PMS, vtedy úplne najviac! True dat, sista!

…dnb [DrumAndBass]: netuším síce čo k tomu, ale vážne ho mám rada <3! Endlessly!

…koncerty [concerts]: jasné, stane sa! Chodím! Žáner nerozhoduje, hlavne nech to nie je mainstream popík. Peace out!

…anime/scifi [manga and science fiction]: viete ako… Pokémon, Star Wars, Batman, komixy… No more comments needed!

…jedlo [food]: všetci jeme, všetci máme radi jedlo a všetci si z času na čas doprajeme nejakú tu prasárničku. Cheat day all week!

…byt [crib]: dospelácka zodpovednosť dobehla už aj mňa, tak som si kúpila byteček. Je tu vysoká šance, že sa podelím aj s touto kategóriou. IKEA 4ever!

…kozmetika [beauty products and co.]: neviem v akej nevedomosti a dobe temna som ja doteraz žila, ale akosi som začala objavovať krásy a obsesie spojené s kozmetikou. No ježiš, ja sa ešte mám čo učiť a objavovať! Wheeeey!

…aliexpress [AliExpress]: Ahoj, aj ty si tu? No to som rada! S tebou bude kopec srandy!

Capture2

…cestovanie [travelling]: no áno, cestujem. *čítaj s vychodňarskym prízvukom: Do prace, MHDčkou na kupaliskoo, už som bola aj v Čachticiaach a aj na Zlatych pieskoch*. Bude určite o čom písať!

…voľný čas [leisure]: a teraz rozchod, idem svoj voľný čas venovať písaniu niečoho nového.

Amazing sunny day to all of you even if it’s raining!

 

PS: a ak by ste si chceli o mne prečítať ešte niečo viac, nech sa páči:

~Lenka Says~