…kto som? Otázka, na ktorú nie je ťažké odpovedať, ale pokiaľ má byť úvodom do blogu, asi by si zaslúžila chvíľku zamyslenia… Nuž, celý tento blog je a bude najmä o mne a odomňa, tak prečo to zbytočne naťahovaťa rovno nepozrieť čo všetko som už stihla vyprodukovať… Tak smelo čítaj, listuj, pozeraj a hlavne komentuj! …

…alebo si môžeš pozrieť moje YT Intro…

[…who am I? This question is not hard to answer, however if this question has to be the intro for my blog, then it deserves to be well thought out… Well, whole blog is and will be mostly about me and from me, so no more words needed and let’s check what I have already produce… Feel free to read, listen, watch and comment as much as you can!… ]

[…or you can watch my YT Intro…]

…sedím si tak v práci a uhorková sezóna sa naplno podpísala na poklesávajúcom workloade. Kolegyňa na chate s kamošmi (od stredy………?!), tak namiesto checkovania nášho nového kolegu, ktorý si práve niečo tlačí na večne nefungujúcej kopírke, rozmýšľam čo nabúchať do obsahu môjho menu.

Viete, čo …? Bez ladu a skladu, štruktúra vznikne priebežne. Nebudem sa ja s tým teraz trápiť… Budem jednoducho písať na čo príde reč a prsty na klávesnici a uvidíme. A teraz hlboké zamyslenie…

Viete, čo (druhýkrát)…? Toto ja mám rada, o tomto ja budem písať…

…nákupy [shopping]: bože môj! Ruka na srdce, nákupy sú proste MUST! Hlavne čohokoľvek a najmä keď prichádza PMS, vtedy úplne najviac! True dat, sista!

…dnb [DrumAndBass]: netuším síce čo k tomu, ale vážne ho mám rada <3! Endlessly!

…koncerty [concerts]: jasné, stane sa! Chodím! Žáner nerozhoduje, hlavne nech to nie je mainstream popík. Peace out!

…anime/scifi [manga and science fiction]: viete ako… Pokémon, Star Wars, Batman, komixy… No more comments needed!

…jedlo [food]: všetci jeme, všetci máme radi jedlo a všetci si z času na čas doprajeme nejakú tu prasárničku. Cheat day all week!

…byt [crib]: dospelácka zodpovednosť dobehla už aj mňa, tak som si kúpila byteček. Je tu vysoká šance, že sa podelím aj s touto kategóriou. IKEA 4ever!

…kozmetika [beauty products and co.]: neviem v akej nevedomosti a dobe temna som ja doteraz žila, ale akosi som začala objavovať krásy a obsesie spojené s kozmetikou. No ježiš, ja sa ešte mám čo učiť a objavovať! Wheeeey!

…aliexpress [AliExpress]: Ahoj, aj ty si tu? No to som rada! S tebou bude kopec srandy!

Capture2

…cestovanie [travelling]: no áno, cestujem. *čítaj s vychodňarskym prízvukom: Do prace, MHDčkou na kupaliskoo, už som bola aj v Čachticiaach a aj na Zlatych pieskoch*. Bude určite o čom písať!

…voľný čas [leisure]: a teraz rozchod, idem svoj voľný čas venovať písaniu niečoho nového.

Amazing sunny day to all of you even if it’s raining!